2015. február 21., szombat

Abigail: A kezdet



3. Az óvoda és Kíra

Az óvodába nagyon korán kellett kelnem. Vagyis nekem koránnak tűnt.
Nem nagyon kedveltem meg az óvodát még a harmadik napon sem.
Egyik nap viszont megismerkedtem egy nagyon kedves, velem, egyidős lánnyal, Kírával.
-Szia, te Abigail vagy igaz? – kérdezte Kíra.
-Igen! – kiáltottam. Téged hogy hívnak?
-Én Kíra vagyok. Üdvözöllek az oviban. Majd az ebédnél van kedved mellettem ülni? – kérdezte.
-Hát, persze! – mondtam. Hol ülsz? Még nem nagyon láttalak.
-Ott, a második asztalnál. Ott ülnek a barátaim is. Akkor van kedved mellettünk ülni?
-Igen. Nagyon szeretnék! J
Így hát meglett életem legelső barátnője, Kíra.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése